webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Mitel 5603 IP - Draadloze DECT-telefoon

23/01/2018

Op voorraad


  • Telefoonboek 500 contacten

  • DECT- GAP-toestel

  • Speaker

  • Zoemer

  • Ref. fabrikant : 51015420

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
195,00 € 195,00 Excl. BTW € 234,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 195,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Mitel 5603 IP - Draadloze DECT-telefoon DECT mains_libres vibreur

De Mitel 5603, die ontworpen is voor alle omgevingen zoals het kantoor, de industrie, de medische sector, zal u helemaal tevredenstellen.
Bovendien geniet u van zijn eenvoudige en intuïtieve interface, trilfunctie, telefoongids met 500 contacten en kwaliteitsvolle handsfree-bediening. De 16u gespreksautonomie en 180u autonomie in de stand-by-stand, maken van uw Mitel 5603 een onmisbare partner voor het dagelijkse leven.
Geleverd met batterij, gebruikersgids. Aarzel niet ons te raadplegen voor meer inlichtingen.

  • Hoge stemkwaliteit
  • Lokale telefoongids (500 invoermogelijkheden)
  • Gecentraliseerde telefoonboek
  • Lijst van laatste 25 oproepen
  • Speaker
  • Zoemer
  • Ze talen en een personaliseerbare
  • Autonomie van de batterij (in gesprek / in de stand-by-stand): 16 uur / 180 uur
  • Handmatige en automatische vergrendeling van het scherm
  • DECT- GAP-/ CAP-toestel

Technische informatie voor Mitel 5603 IP - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Mitel 5603 IP - Draadloze DECT-telefoon

  1. Ecologisch gerecycleerde Avaya-toetsenmodule BM32 - toebehoren

    Ecologisch gerecycleerde Avaya-toetsenmodule BM32 - toebehoren

    Van 127,82 € 127,82 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Mitel 5603 IP - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52413064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7376100
mage::app::init::system_config0.0015179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.037413,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021311,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002425114,480262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005492,8400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006492,8400
init_config_section:stores_nl0.004512,1280
mage::app::init_front_controller0.01141915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00461490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0160871,147,056786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,6640
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0055158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00403082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6454100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00136443,3840
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4800
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00291490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.265815,369,4085,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.135815278,248262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.12591175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00721294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.094312,604,5922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00857383,3040
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026511,909,8481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00254206,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121112,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,5920
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8960
OBSERVER: log0.01361795,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00203240,112524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00184237,680524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,496524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00233227,3600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00193223,1600
OBSERVER: pagecache0.0006138,2480
OBSERVER: persistent0.00283326,200262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2298100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0013182,200262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.009529335,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0067206234,856262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00252981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.143016,311,9846,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00211189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021223156,1280
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004328246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04441685,640786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060813,246,2403,145,728
init_config_section:websites0.015711,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.031712,424,8962,621,440
OBSERVER: inventory0.01673734,944786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00622542,960524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001414,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01041790,728786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0005192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00351431,672524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.074312,344,1282,359,296
OBSERVER: reports0.072312,202,4242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0012127,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01251656,104786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0014157,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00191136,6000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05901190,304262,144
layout/package_update: default0.0157130,2080
layout/db_update: default0.0037139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9355100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9314100
layout/package_update: catalog_product_view0.0185130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9226100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9147100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9114100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9088100
layout/db_update: catalog_product_view0.9064100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9041100
layout/db_update: PRODUCT_2230.9018100
layout/db_update: customer_logged_out0.8997100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531116,520262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0034110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.103019,778,2649,437,184
BLOCK: formkey0.00311317,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0009193,2560
BLOCK: head0.00111141,344262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,776262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,512262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,168524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00321438,744262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00181328,144524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00425263,728262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00111152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00321208,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0015180,0960
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,192262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00281400,832524,288
BLOCK: right.poll0.00151172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00131189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0006171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00161228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0006188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,872262,144
BLOCK: product.info0.01331721,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005015134,0560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002112,9600
BLOCK: product.info.media0.00081176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0006171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0006177,7520
BLOCK: product.info.addto0.001814,784262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.001514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001614,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001714,8560
BLOCK: product.clone_prices0.001515,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,448262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00261269,072262,144
BLOCK: product.review.form0.00221154,760262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00201258,808262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,152262,144
BLOCK: productalert.price0.0006179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0016190,784262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,1760
BLOCK: 0.00061146,144262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.100311,874,5362,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0040187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00421426,000524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00291291,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02101566,912524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02761307,680524,288
init_config_section:stores_be_fr0.004411,760262,144
init_config_section:stores_be_nl0.003711,8160
init_config_section:stores_es0.004011,8080
init_config_section:stores_default0.003711,8160
init_config_section:stores_it0.003712,0560
init_config_section:stores_lu0.003811,8560
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0389154,4800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019636,2080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6872100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015882323,000262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004516399,1360
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0068163230,008262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00198258,1120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6574111,036,16811,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.065012,119,0002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009010398,808524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0034924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0015920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001392,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0970811,246,560524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00258120,5520
OBSERVER: mana_filters0.00218147,4720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004381158,0960
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00518170,6160
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00228130,8160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00198120,3760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.012881185,9680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.014881202,432262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01228120,5120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00418145,6240
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00408165,0720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0015110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03291440,112524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001178,0000
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00961183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,1200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00511331,096262,144
OBSERVER: catalogrule0.00481326,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00371219,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001515,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00631394,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0004110,0000
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0054382,2320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01923124,2720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0214334,992262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02263225,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003181,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002181,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.414415,316,6645,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03871875,2001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002127,6960
locale/currency0.00562397,7520
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,2880
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,4880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.020511,403,9281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00601633,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0010180,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221323,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002015,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0286192,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00912201,8880
OBSERVER: tax0.0014250,0400
OBSERVER: bundle_observer0.00503119,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0833160,096262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.055010114,176262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08451605,360524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001612960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0034161,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0135114,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001525,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0012112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01551266,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02261112,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0017121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02011343,640524,288