webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Mitel E340 - Draadloze Wifi-telefoon

23/01/2018

Op voorraad


  • Grafisch scherm met hoge resolutie

  • Stem met hoge definitie

  • Ref. fabrikant : 51008180

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van

€ 389,06 Excl. BTW € 466,87 Incl. BTW

Prijs per 1 € 432,29 Excl. BTW ieder

  • Prijs per 3 € 389,06 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Mitel-e340

Technische informatie voor Mitel E340 - Draadloze Wifi-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Mitel E340 - Draadloze Wifi-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 53215232, emalloc: 52342296
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.6994100
mage::app::init::system_config0.0025179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00551380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011911,7840
mage::app::init::stores0.046913,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.029011,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002323713,808262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005462,7200
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006462,6720
init_config_section:stores_nl0.003712,1280
mage::app::init_front_controller0.01401915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00601490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0164861,142,224786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00501210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,280524,288
OBSERVER: cms0.0004117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6640
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0253158,2640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001066,7120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00362182,0800
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match3.5639100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4800
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00281490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.132915,369,4085,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0017199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.010914277,640262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00371175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084912,604,5922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00807282,2400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027611,909,8481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00224206,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,5920
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8960
OBSERVER: log0.01541795,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00253240,112524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,680524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,496524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00233227,3600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00193223,1600
OBSERVER: pagecache0.0008138,2480
OBSERVER: persistent0.00293326,200262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view3.3148100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010182,200262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010329335,800262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0086206234,856262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232080,6000
__EAV_LOAD_MODEL__0.294016,315,0006,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00201189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019220154,0400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004528246,6400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.18231628,264786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000513528,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.078713,303,2083,145,728
init_config_section:websites0.024711,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0013193,2480
OBSERVER: configurableswatches0.0011390,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.032612,424,8642,621,440
OBSERVER: inventory0.01522733,8961,310,720
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00672542,840524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01041790,960786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,728262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371431,664262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.071412,343,9682,359,296
OBSERVER: reports0.069812,202,2642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0007127,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01251656,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013157,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00141136,6000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05081190,328262,144
layout/package_update: default0.0192130,2080
layout/db_update: default0.0031139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0006165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl2.8685100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.8664100
layout/package_update: catalog_product_view0.0132130,7840
layout/db_update: MAP_popup2.8624100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item2.8599100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.8574100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.8545100
layout/db_update: catalog_product_view2.8519100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple2.8492100
layout/db_update: PRODUCT_2262.8467100
layout/db_update: customer_logged_out2.8437100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00551116,480262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0036110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks2.103419,545,3849,175,040
BLOCK: formkey0.00271317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00091141,3520
BLOCK: before_head_end0.00051123,928262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0004180,7040
BLOCK: top.links0.00081167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,320262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363226,160524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00291438,736262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,168262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,712262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00091152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271208,904262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,264262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00271400,712524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,5680
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,784262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,224262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,000262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9440
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,672262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,880262,144
BLOCK: product.info2.02461488,176524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00131176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00081107,392262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0006177,776262,144
BLOCK: product.info.options0.0008198,5600
BLOCK: html_calendar0.0007194,4000
BLOCK: product.info.container10.0006173,424262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00151269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,744262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00211258,888262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0007174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,168262,144
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,768262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,160262,144
BLOCK: 0.00081146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.116111,871,3282,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0039187,0960
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00501426,016524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00321290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.03511568,008524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02211307,552524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003211,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003011,8160
init_config_section:stores_es0.003011,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002812,0560
init_config_section:stores_lu0.003411,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0451151,3280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0018424,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6142100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015681322,808262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003916198,7760
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0075161229,440262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178157,9680
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.5837111,200,40011,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.068112,118,1922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01114394,256524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0021324,1280
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0012318,8720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0810801,241,960524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00208020,3040
OBSERVER: mana_filters0.00188047,2240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003780157,8560
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00468070,3760
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00188030,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00148020,1280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010780185,6720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012680202,336262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01048020,2640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00348045,3680
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00328064,7200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0008132,4720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02851391,704524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00801183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,1200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1120
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00611331,224524,288
OBSERVER: catalogrule0.00571326,928524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004414128,2960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00491219,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002315,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01111394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0050382,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01903101,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0156320,9760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02583224,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002171,3200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002171,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.357915,314,5285,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03451876,5201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002106,5440
locale/currency0.007530228,616262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017280,800262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,000262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.005319,6720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.019611,399,6481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00681633,808786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0012180,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00201323,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0069161,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00641201,016262,144
OBSERVER: tax0.0010149,9280
OBSERVER: bundle_observer0.00422119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0767162,136262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.04699105,696262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.07421613,768524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001812960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0030161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001125,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01061266,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01771112,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7120
CACHE_URL0.01971340,512524,288