webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Smartphones

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 39

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 39

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 43253760, emalloc: 42653824
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8411100
mage::app::init::system_config0.0014179,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,648262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.045513,246,2963,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.030411,637,2561,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001617410,784262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003311,9760
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01121915,1761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.01511091,257,736786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,7520
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0215158,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00292382,2320
mage::dispatch::routers_match1.7288100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0037227149,0240
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,0640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0060261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.132715,386,9764,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.017920281,312262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01131175,1200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551294,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082112,605,1762,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00788392,6400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025011,910,0721,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00222207,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101113,040262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6960
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,7840
OBSERVER: log0.01321795,424786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,776262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00201239,360262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,736262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,464262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00221227,256262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00201222,928262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2720
OBSERVER: persistent0.00273325,800262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4736100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0181196911,6401,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00182280,9440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,1840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003611174,5600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00111121,3040
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001911152,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0011181,024262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0003227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,744262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04321111,5520
layout/package_update: default0.0119130,2240
layout/db_update: default0.0033139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.4361100
layout/db_update: STORE_nl1.4340100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.4319100
layout/db_update: catalog_category_view1.4294100
layout/package_update: catalog_category_default0.0108114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.4264100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.4237100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.4192100
layout/db_update: catalog_category_default1.4169100
layout/db_update: CATEGORY_4761.4143100
layout/db_update: customer_logged_out1.4117100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00391116,336262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0023110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.084718,841,1048,650,752
BLOCK: formkey0.00261318,048262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101135,9280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061135,9280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051135,8960
BLOCK: root0.0008193,3360
BLOCK: head0.00091141,392262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0003171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,488262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353234,760262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,296262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,120262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,6080
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,5200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281249,400262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0400
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,168262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,616524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,584262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00091187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,336262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,736524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4080
BLOCK: blog_tags0.0005284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,328262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,704262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,488262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01611413,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0277147445,6560
BLOCK: product_list0.00061121,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.013411,264,1121,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0084133143,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.030374572,048262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101159,200262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,104262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,9600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.175316,763,7766,815,744
OBSERVER: mana_seo0.129115,275,4005,505,024
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00321337,384262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00341395,312524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00242221,176262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00151200,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00811444,752262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01035847,712786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00995844,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001915,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003129,0320
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010127,8560
OBSERVER: configurableswatches0.00132124,168262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0005193,2160
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00261319,536262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00451435,976524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.01871298,280262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002711,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.002611,8080
init_config_section:stores_default0.002611,8160
init_config_section:stores_it0.002611,8000
init_config_section:stores_lu0.002611,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01601114,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0016741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.1434100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0204104567,144262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0047207108,0080
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0102207496,520262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002210446,2640
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml1.115219,050,0409,437,184
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.042611,643,6401,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.09941031,398,464786,432
OBSERVER: mana_core_require0.002810326,0080
OBSERVER: mana_filters0.002310352,6080
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0056103213,8880
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.005610376,080262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002610336,2720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002210325,8320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0142103191,1040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0067103208,016262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003510325,9680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.014510351,1360
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004610370,4640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,784262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,4000
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0023113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.553011,226,7761,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00841183,5840
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0043120,4800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.52111920,3761,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.473815,450,7205,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.472115,389,7685,242,880
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02223200,9600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.074311,357,3041,310,720
OBSERVER: review0.074111,352,9761,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01121202,6960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04661938,9921,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01541911,640786,432
OBSERVER: inventory0.01031486,176262,144
OBSERVER: tax0.00371358,016524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0011159,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.379213,324,9683,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0088118,0000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.001915,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00362115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00032012,1600
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00291324,2720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1400172,084,1042,359,296
init_config_section:websites0.014911,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00041911,7280
locale/currency0.009634845,008786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,7680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01741124,7680
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/websites.phtml0.0006111,0400
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7120
CACHE_URL0.01911342,920524,288