webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gebruiksaanwijzing voor onze Recovery Service

Recovery Service                              

Ik heb niet-gebruikt materiaal voor terugname.

Connexing is milieubewust en biedt de mogelijkheid uw telefoniemateriaal terug te nemen. We organiseren het verwijderen van uw ingeleverd materiaal en sturen het naar een Iso 14000 gecertificeerde site waar het materiaal behandeld en ontmanteld zal worden. Uw materiaal zal gevaloriseerd worden als tegoed bij aankoop van nieuwe of ecologisch gerecyclede materialen uit de volledige catalogus van Connexing.

Wat zijn de toepassingsvoorwaarden voor
een gevaloriseerde terugname?

Alle betrokken materialen zijn digitale, IP- en draadgebonden telefoons en kaarten van de PABX-installaties. De teruggenomen materialen kunnen werken en/of defect zijn. De waarde wordt berekend door Connexing in functie van de aard van het materiaal dat u levert. Dit terugnamevoorstel is 1 maand geldig na de berekening. Voor de terugname dient u alle materialen te verpakken in een kartonnen doos. Indien de hoeveelheid een verpakking op een palet vereist, dan dient dit afgeleverd te worden volgens de normen en het gewicht dat door de transporteurs toegepast wordt.

Hoe kan ik genieten van de
herwaardering van mijn producten?

We bieden u een tegoed aan op de toekomstige bestellingen bij Connexing. U hebt 6 maanden de tijd om deze te gebruiken, te rekenen vanaf de afhaaldatum.

Gains  

Bestaan er uitsluitingsvoorwaarden voor
de terugname van mijn materiaal
?

Indien uw materiaal onbruikbaar blijkt, zal dit niet geherwaardeerd worden. Wij stellen u in dat geval voor u dit terug te bezorgen (in dezelfde toestand) of dit te vernietigen (volgens een proces conform de geldende milieunormen) op schriftelijke vraag van u - eventuele kosten blijven te uwen laste.

We nemen uw materiaal niet terug wanneer uw vervallen facturen van Connexing niet betaald werden.

De btw op de reparatie en de terugname van het telefoonmateriaal is de btw op factuur.

Hoe kan Connexing u meehelpen
om de wet te respecteren? 

Volgens het wettelijk kader, is Connexing verplicht om uw verouderd materiaal terug te nemen voor recycleren zonder extra kosten (logistiek inbegrepen). Deze producten zullen naar onze ISO 1400 gecertifieerde site verzonden worden waar elke telefoon getest en/of gerepareerd wordt voor hergebruik of  zal gedemonteerd worden voor het herstellen van ordedelen die nodig zijn voor de reparatie van verouderde producten.

 

Vraag een recoveryofferte aan

 

 

 

 

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 35913728, emalloc: 35267848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8986100
mage::app::init::system_config0.0017179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331380,752262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.035913,246,2803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019211,637,2721,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0007605,3120
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002161,3120
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002161,2240
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01271915,2081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00511490,104524,288
OBSERVER: mana_core0.013067961,592262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00481211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,296524,288
OBSERVER: cms0.0004117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,7280
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0029154,6560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0024981,4000
mage::dispatch::routers_match0.8108100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00093826,5600
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0025693,9760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.0011448,1520
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.003913381,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.154515,390,0325,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,4480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02793270,840262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01591175,016262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00701294,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.085212,604,3123,145,728
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00545462,3840
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.030611,914,5921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00252211,4000
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,5280
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007154,2000
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,944262,144
OBSERVER: log0.01641796,592786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,7280
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00271240,6480
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00262238,0240
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,6160
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00311227,240524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00291222,904524,288
OBSERVER: pagecache0.0011137,6480
OBSERVER: persistent0.00383326,0160
OBSERVER: persistent_session0.0006142,048262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,0000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,1440
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,640262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_cms_page_view0.0008150,2480
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,1600
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.5701100
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.0017878,8960
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.02932605,7041,572,864
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_page_content0.02922602,7521,572,864
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006294,896262,144
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Resource_Crosslink_Collection0.0003212,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0011181,2560
OBSERVER: manapro_filtertree0.0003227,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,9040
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0385196,2720
layout/package_update: default0.0144130,2640
layout/db_update: default0.0045139,3520
layout/package_update: cms_page0.001313,4160
layout/db_update: cms_page0.5218100
layout/db_update: STORE_nl0.5184100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.5156100
layout/db_update: cms_page_view0.5126100
layout/db_update: page_two_columns_left0.5095100
layout/db_update: customer_logged_out0.5065100
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001115360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00361117,0960
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0022110,1440
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.060317,123,5446,815,744
BLOCK: formkey0.00261318,872262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0009924,8960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0006924,9200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0005924,8880
BLOCK: root0.0009193,2640
BLOCK: head0.00111141,320262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9760
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032842,7680
BLOCK: js_cookies0.0004171,152262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00021219,0720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00041738,3920
BLOCK: global_notices0.0005169,7760
BLOCK: header0.0005180,7360
BLOCK: top.links0.00071167,976262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2640
BLOCK: store_language0.0005193,0400
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,488262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,5840
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323211,168262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00321506,344262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00162333,016524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,6480
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00425263,328262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,6320
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,264262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291250,328262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0880
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,256262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00301400,704524,288
BLOCK: right.poll0.00141176,6640
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00112198,248262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,2320
BLOCK: google_analytics0.00101187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,368262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,552262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,448262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0006192,376262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,704262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6800
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,704262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0010197,8960
BLOCK: cms_page0.00131100,312262,144
BLOCK: msemanticbasic.business0.0004182,4640
BLOCK: head.calendar0.0005194,400262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_page0.0003169,7680
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8560
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.109813,378,0803,670,016
OBSERVER: mana_seo0.063712,174,2642,621,440
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,480262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00391398,720262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00292261,0160
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00171200,840262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0015162,1440
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003131,1040
OBSERVER: configurableswatches0.0005166,744262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0004145,8960
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281290,720262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01741309,144524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02121290,1200
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7520
init_config_section:stores_be_nl0.003111,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002711,8000
init_config_section:stores_lu0.002811,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0006122,4560
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.3293100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.011561286,912262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003212190,8800
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0055121221,936262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00156155,0880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.306618,208,5528,388,608
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.044411,693,1281,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0575601,094,192524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00186015,3440
OBSERVER: mana_filters0.00196042,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003360152,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00376065,4000
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00176025,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00146015,1680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009260180,456262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.004860197,3200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00236015,3040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00246040,408262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00306059,8240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2640
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,1200
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0025113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0023110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.095311,930,6962,097,152
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.02511935,4241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01512683,440786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013156,1680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0004116,1680
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0012162,4400
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0006118,3760
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0005138,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.05201767,240786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00811341,600262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.00221176,4400
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01231446,288524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.012111,076,9601,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.012011,073,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00371235,248262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00261118,0720
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02411112,600262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0018121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0008119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01491250,352262,144