webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Spoedlevering

 

De verbintenis van Connexing

Connexing verbindt zich voor alle materialen die voorradig zijn tot een levering door zijn partner TNT binnen 72 uur, voor elke bestelling die na 15u geplaatst wordt.

Voor elk ander materiaal of voor elke voorraadonderbreking te wijten aan de fabrikant, verbindt Connexing zich er toe de klant binnen 24 u via elk communicatiemiddel te verwittigen en Connexing verbindt zich er eveneens toe een betrouwbare levertermijn mee te delen. Desgevallend verbindt Connexing zich er toe een evenwaardig product voor te stellen dat op dat ogenblik voorradig is. Ongeacht u vanuit Frankrijk of het buitenland bestelt, er wordt aan huis geleverd. De levertermijn bevat de voorbereidingstijd van het pakket (schatting op de site waarbij de verzendtijd geteld dient te worden).

De termijn is gemiddeld 7 dagen voor Frankrijk. De weergegeven termijnen zijn slechts indicatief en zijn niet bindend. De verkoper is niet verantwoordelijk voor vertragingen bij levering of onderbreking van de voorraad bij de fabrikant of leverancier.

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 35651584, emalloc: 35087776
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7297100
mage::app::init::system_config0.0015179,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,648262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.042713,246,3203,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023711,637,3921,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0007464,6400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002161,2560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002161,2560
init_config_section:stores_nl0.004112,1280
mage::app::init_front_controller0.01191915,3281,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00491490,128524,288
OBSERVER: mana_core0.013067947,480524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431211,032262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,368524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,6720
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0400
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0056154,6560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0018981,4000
mage::dispatch::routers_match0.6310100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00093826,5600
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0027693,9520
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.0012448,1520
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.002913381,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.145615,389,5925,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,4320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01873270,824262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01251174,984262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621294,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089412,604,1923,145,728
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00595462,3840
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027711,914,2881,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00222211,4480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101113,4880
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007154,2160
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,768262,144
OBSERVER: log0.01571796,480786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,6960
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00201240,6400
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202238,0160
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,5680
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00191227,120524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00181222,792524,288
OBSERVER: pagecache0.0007137,6720
OBSERVER: persistent0.00263326,0400
OBSERVER: persistent_session0.0006142,040262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00131187,9920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,1440
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,616262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_cms_page_view0.0008150,2880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,1600
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.4286100
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.0014878,8960
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.01042603,512786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_page_content0.01032600,560786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006294,8960
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Resource_Crosslink_Collection0.0004212,4640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012181,0880
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3440
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,8000
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0004129,4640
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001116720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00411116,424262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0026110,1360
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.081417,122,3287,077,888
BLOCK: formkey0.00281317,912262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0010924,9200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0007924,9200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0006924,8880
BLOCK: root0.0009193,2400
BLOCK: head0.00091141,304524,288
BLOCK: before_head_end0.00051123,9360
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00042842,7680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00021219,0720
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021738,3920
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0007180,6960
BLOCK: top.links0.00111167,920262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3280
BLOCK: store_language0.0008193,072262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,328262,144
BLOCK: footer0.00061115,0560
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,624262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00483211,1920
BLOCK: catalog.topnav0.00431506,336524,288
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00252333,040262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0012181,680524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00645263,4640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006160,9280
BLOCK: return_link0.00151152,6000
BLOCK: checkout_cart_link0.0007178,2800
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00451250,248262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0019180,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00191280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00401400,776262,144
BLOCK: right.poll0.00191176,664262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00152198,192262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0007192,2320
BLOCK: google_analytics0.00151187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006175,5440
BLOCK: head_rss0.00181189,288262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0006171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00221228,520262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0007188,4320
BLOCK: blog_tags0.0008284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0007192,3440
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0006174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0005166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0005164,000262,144
BLOCK: search.block0.0012195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0009185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0005169,200262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0013197,8800
BLOCK: cms_page0.00141100,240262,144
BLOCK: msemanticbasic.business0.0005182,4320
BLOCK: head.calendar0.0005194,3920
BLOCK: mageworx_seomarkup_page0.0004169,768262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.062613,377,9043,670,016
OBSERVER: mana_seo0.023812,174,2642,621,440
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,520262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00351398,704524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00252260,880262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00171200,824262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0014162,1600
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003131,0960
OBSERVER: configurableswatches0.0005166,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0003146,3360
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,824262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00921309,064524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02261289,648262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003111,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003311,8160
init_config_section:stores_es0.003211,8080
init_config_section:stores_default0.003411,8160
init_config_section:stores_it0.003211,8000
init_config_section:stores_lu0.003011,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0005122,4560
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.2607100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.011161286,888262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003012190,8800
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0058121221,872262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00146155,0960
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.237518,106,8727,864,320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.054111,693,4241,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0548601,080,792262,144
OBSERVER: mana_core_require0.00166015,3440
OBSERVER: mana_filters0.00196042,2480
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003460152,9280
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00346065,3920
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00166025,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00126015,1680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.008460180,488262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005160197,4400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00196015,3040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00216040,4080
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00306059,8000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,192262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0015113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0013110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.083111,930,5122,097,152
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.02461935,320786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01522683,360524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0017156,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1680
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0011162,4720
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0005118,3760
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0005138,9760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.04051767,2081,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00581341,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001315,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.00171176,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00751446,272524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.010811,076,9841,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.010711,073,8401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00371235,176262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00261118,0320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01471112,592262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,728262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01511243,544262,144