webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Data / Switch

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 62

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 62

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 44040192, emalloc: 42916856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1573100
mage::app::init::system_config0.0029179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00661380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.015511,7840
mage::app::init::stores0.048113,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.031511,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001717710,928262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004311,9760
init_config_section:stores_nl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01151915,3041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00491490,192524,288
OBSERVER: mana_core0.01631191,286,368786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401211,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,288524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0240
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0075158,2160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00392482,2400
mage::dispatch::routers_match2.0395100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0044250163,9920
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0026485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,0560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0070261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.148615,386,7044,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.027921281,904262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02051175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591294,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086512,605,1362,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00858797,7760
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025711,909,8241,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2960
OBSERVER: mana_db0.00202207,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,7840
OBSERVER: log0.01331795,336786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,736262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00211227,240262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00201222,912262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2800
OBSERVER: persistent0.00303325,872262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7511100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0267196911,648786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00262381,0480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0004116,1840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004811174,504524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00151121,3120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002711152,712524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0020181,056262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0009145,784262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04641111,5360
layout/package_update: default0.0171130,2080
layout/db_update: default0.0035139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.6952100
layout/db_update: STORE_nl1.6930100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.6907100
layout/db_update: catalog_category_view1.6880100
layout/package_update: catalog_category_default0.0087114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.6843100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.6819100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.6792100
layout/db_update: catalog_category_default1.6771100
layout/db_update: CATEGORY_5471.6750100
layout/db_update: customer_logged_out1.6727100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001315680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00401116,360262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0025110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.091518,841,2568,650,752
BLOCK: formkey0.00261318,096262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061145,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061145,9440
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,336262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,360262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383234,800262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,312262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,144262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5680
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,536262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0160
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,632524,288
BLOCK: right.poll0.00131172,576262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00101196,5600
BLOCK: google_analytics0.00101187,560262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,336262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,736524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4080
BLOCK: blog_tags0.0006284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,344262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0010195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,680262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,528262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01691413,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0279147445,5440
BLOCK: product_list0.00081121,064262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.015011,264,1361,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0077133143,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043525,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.031475580,248262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00131159,248262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,120262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,9600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.222316,763,5206,815,744
OBSERVER: mana_seo0.158315,275,4485,505,024
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00311337,440262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00361395,136524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00282221,024262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00161200,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00891444,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00975847,784786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00955845,056786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001815,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004129,0160
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0014127,8400
OBSERVER: configurableswatches0.00182124,128262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0010193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00351319,488262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00531435,944524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02411298,232262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003911,7520
init_config_section:stores_be_nl0.003711,8160
init_config_section:stores_es0.003611,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002711,7760
init_config_section:stores_lu0.003411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.02491114,5680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0016741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3521100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0221114567,728786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0050227111,896262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0108227500,544524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002311447,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.319619,372,6569,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.047111,643,7521,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.10331131,425,9121,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.002711328,4880
OBSERVER: mana_filters0.002411355,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0071113216,376524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.006111378,5440
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002511338,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002311328,3120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0145113193,608262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0071113211,296262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003611328,4480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.014611353,6080
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004611372,9600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0015189,3760
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.544011,226,6241,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00851183,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.51431920,3521,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.670315,558,4885,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.669015,494,9285,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02344208,3600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.042311,348,8881,048,576
OBSERVER: review0.042011,344,5601,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00931197,6640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02421938,3841,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01471911,1761,048,576
OBSERVER: inventory0.00911485,312524,288
OBSERVER: tax0.00411358,424524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0011159,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.610513,433,4164,194,304
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0101118,5040
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.003015,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00432115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00052112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00251120,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1691202,178,0802,883,584
init_config_section:websites0.016511,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042112,8800
locale/currency0.011640845,432786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0018280,7680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015277,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4400
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0005110,6160
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00481217,6400
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01571112,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02141354,016524,288