webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Eco-gerecycleerd selectie

1 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

1 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 46137344, emalloc: 45568904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7026100
mage::app::init::system_config0.0014179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.038113,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021211,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00151348,8640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006352,1680
init_config_section:stores_nl0.003912,1280
mage::app::init_front_controller0.01151915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00461490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.11241016,892,7926,553,600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6080
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0270158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00392382,1920
mage::dispatch::routers_match1.5896100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0033196128,9760
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,1520
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0061261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.141415,385,6644,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01335272,168262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00571175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00661294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082312,604,3922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.010096111,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.036411,909,5921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0009116,2800
OBSERVER: mana_db0.00212207,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121113,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.00162145,1200
OBSERVER: log0.02281795,024786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00331239,296524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00322236,672524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00141117,472524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00281227,1600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00261222,8320
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00333325,840262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.3109100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0219196911,5521,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00272280,9040
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0017155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004411109,000524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141121,3120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00241187,208524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,224262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,2880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,736262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07181137,384262,144
layout/package_update: default0.0138130,1920
layout/db_update: default0.0038139,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00042011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.2614100
layout/db_update: STORE_nl1.2587100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.2562100
layout/db_update: catalog_category_view1.2535100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0343140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.2494100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2462100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2433100
layout/package_update: mana_ajax0.003314,5920
layout/package_update: jquery_core0.0053810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.2189800
layout/db_update: mana_ajax1.2375100
layout/db_update: catalog_category_layered1.2170100
layout/db_update: CATEGORY_2771.2143100
layout/db_update: customer_logged_out1.2117100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003415680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00601116,3920
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.108319,701,4729,699,328
BLOCK: formkey0.00261318,040262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131296,6720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071296,6960
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061286,6160
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00131141,288262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064451,9120
BLOCK: js_cookies0.0006171,200262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00053242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00052759,5760
BLOCK: global_notices0.0005169,7760
BLOCK: header0.0007180,6960
BLOCK: top.links0.00121167,920262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0006193,024262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,040262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363234,744524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00161263,152262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,080262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,592262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,512524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271249,392262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,008262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,680262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,528262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,000262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00141228,7040
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,408262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,696262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,880262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01951413,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0283147445,6320
BLOCK: product_list0.00091121,064262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.017011,263,7761,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.007578136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.022736391,4320
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091159,232262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,112262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00461475,368524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0007169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002325183,064262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0003165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.218218,158,7368,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01181444,992524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00916848,176786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00886845,552786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002015,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00392347,656262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00452397,424262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,3920
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00212202,728262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9360
OBSERVER: mana_seo0.06581814,0721,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0015128,3120
OBSERVER: configurableswatches0.00132127,4880
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008195,8480
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00401319,768262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00651436,040524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02121298,312262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003011,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003311,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002911,8000
init_config_section:stores_lu0.002911,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01971114,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0020741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8736100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.017796566,808786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0040191104,784262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0091191493,480524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00209645,1440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.851019,793,5369,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.045511,643,3521,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0801951,154,7281,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00229524,0240
OBSERVER: mana_filters0.00189550,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004195211,616262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00459574,0720
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00209534,2880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00179523,8480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011495189,120262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005895205,840262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00309523,9840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01199549,1840
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00399568,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,3600
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0021113,808262,144
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.550911,228,0001,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00881183,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030121,5040
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.52121920,1041,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.145214,928,8164,718,592
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.143914,917,5204,718,592
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0165326,1600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.029111,095,6401,048,576
OBSERVER: review0.028911,091,2961,048,576
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0048113,4880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01621924,144786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01301903,536786,432
OBSERVER: inventory0.00751470,568524,288
OBSERVER: tax0.00432363,904262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.101213,388,6883,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02781380,472524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.049511,904,8802,097,152
locale/currency0.01057980,5361,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0011180,704262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0010177,688262,144
init_config_section:websites0.017311,8480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.044311,002,7521,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0007158,1120
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00131121,5040
OBSERVER: weee0.00101117,0480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0009146,1360
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0023447,3120
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0012186,528262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.0026487,448262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0060162,2000
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0085265,2560
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0057251,9280
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0038141,3200
OBSERVER: manapro_filterclear0.0021134,4400
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0006120,8800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0023160,0640
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0022157,1840
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0070161,128262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.002818,2080
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001414,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00581213,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01641112,968262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0020156,2800
OBSERVER: manapro_filterajax0.0019153,1440
CACHE_URL0.01471257,320262,144