webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Ecologisch gerecycleerde T3 Classic antraciet - Digitale telefoon

De klassieke T3 basis in gerecycleerd uitvoering

23/01/2018

Op voorraad


  • Lcd-scherm van 4 lijnen met 26 lettertekens

  • Vierrichtingsnavigatie

  • 6 programmeerbare toetsen

  • Handsfree

  • Ref. fabrikant : 4999084175

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
120,00 € 120,00 Excl. BTW € 144,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 120,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Ecologisch gerecycleerde T3 Classic antraciet - Digitale telefoon

Met de gerecycleerde T3 Classic biedt Avaya dankzij zijn globaal modulariteitsconcept een vernieuwende en duurzame technologie een doeltreffende communicatie. Het klassieke design en de duidelijke grafische weergave bieden maximaal gebruikscomfort. Bovendien laten functies zoals handsfree, conference call, dubbele oproep en centrale telefoonlijst de gebruiker toe zijn/haar productiviteit te verhogen en zijn/haar gesprekstijd efficiënt te beheren.

Kenmerken:

  • Interactieve begeleiding met het Avaya Dialog supportsysteem
  • Schermweergave van datum, tijd, staat van de telefoon, nummer en naam van de respondent
  • Alfanumeriek lcd-scherm van 4 lijnen met 26 lettertekens
  • 7 programmeerbare toetsen
  • 6 programmeerbare toetsen
  • Vierrichtingsnavigatie
  • Handsfree
  • Conference call
  • Led-indicator voor oproepsignalering
  • Bericht in wachtstand
  • DTMF-kiestonen
  • Double-call
  • Doorschakelen bij bezet of uitgelogd
  • Functietoetsen partners via telefoon of DSS-Module
  • Centrale telefoonlijst
  • gewicht: 980 g

Technische informatie voor Ecologisch gerecycleerde T3 Classic antraciet - Digitale telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Nee
Headset aansluiting Nee
Herhaalfunctie Nee
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Nee
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Accessoires Ecologisch gerecycleerde T3 Classic antraciet - Digitale telefoon

Klantbeoordelingen Ecologisch gerecycleerde T3 Classic antraciet - Digitale telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 54001664, emalloc: 53359384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.2367100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.037013,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0008157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019611,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002425614,720262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005512,9360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007512,9360
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01141915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00461490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.0161911,202,328786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,6560
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0002138,1680
mage::dispatch::db_url_rewrite0.2530158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00534082,9920
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002191,3840
mage::dispatch::routers_match1.8989100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00147852,4560
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00261490,5920
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0045195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.173915,369,8085,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.041019280,672262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.03191175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651294,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.097412,605,3442,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00797787,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027311,909,5041,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00244206,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6720
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,9600
OBSERVER: log0.01481795,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,760262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00333240,120262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00314237,688262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00141117,456262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00263227,336524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00223223,136524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00293325,9360
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0480
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5908100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0013888,144262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004352,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011732337,864262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0077226237,584262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00323983,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.278777,279,8568,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00232208,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0028336234,7760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006540766,2480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.11721578,408524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000623348,8320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Array0.0001214,6400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.095173,287,8243,145,728
init_config_section:websites0.013711,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0016793,5680
OBSERVER: configurableswatches0.00141593,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.059672,394,9762,621,440
OBSERVER: inventory0.04219704,032786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00638544,560524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001614,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01247792,344786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00577438,216524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.069312,344,1202,359,296
OBSERVER: reports0.068012,202,4082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,8240
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01021656,216786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002151,1920
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00111136,6080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05061190,288262,144
layout/package_update: default0.0134130,1920
layout/db_update: default0.0036139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.2477100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.2451100
layout/package_update: catalog_product_view0.0171130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.2404100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.2373100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2343100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2308100
layout/db_update: catalog_product_view1.2261100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.2232100
layout/db_update: PRODUCT_961.2207100
layout/db_update: customer_logged_out1.2182100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00541116,512262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.2656111,096,47211,010,048
BLOCK: formkey0.00321317,992262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081377,0480
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00111141,336262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0017193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0006176,520262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00071115,048262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00393226,208262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00321438,744262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,176524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,680262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281208,744262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,200262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,744262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,496262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,232262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: product.info0.057312,030,2882,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006218151,0800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00051910,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.025822,666,4082,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003215,4400
BLOCK: product.info.media0.00081176,0880
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,3360
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7920
BLOCK: product.description0.0004168,3600
BLOCK: product.attributes0.0006177,7920
BLOCK: product.info.addto0.016715,7520
BLOCK: product.info.addtocart0.017814,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.016214,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5200
BLOCK: html_calendar0.0005194,4640
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.019614,8560
BLOCK: product.clone_prices0.020215,2400
BLOCK: product.info.container10.0006173,3840
BLOCK: catalog.product.related0.0007191,9120
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.03571276,232262,144
BLOCK: product.review.form0.00291154,696262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00291258,848262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0007174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0007178,1360
BLOCK: productalert.price0.0007179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0021190,832262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0006172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0008196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0007182,152262,144
BLOCK: 0.00101146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0009190,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.090311,872,2161,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0044187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00671425,952524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0012193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00401290,672262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01911567,056786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02451307,496262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.006411,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.002911,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0290153,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0012530,4960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.8527100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015886323,168262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0043171100,7040
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0071171231,552262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00198658,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.8203111,145,98411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.058312,117,3762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008711399,400524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00331024,4560
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00131020,6560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0014102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0939851,296,9281,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00248521,5440
OBSERVER: mana_filters0.00228548,4800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004185159,136262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00478571,6000
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00228531,8080
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00208521,3680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.012085186,880262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.014485203,4640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01198521,5040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00388546,6000
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00378566,024262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0018113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0017110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03511440,120262,144
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01331183,9840
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0026120,1600
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0002244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00561331,176262,144
OBSERVER: catalogrule0.00531326,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00361219,3840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001615,9600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0068482,336262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.07444169,3200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0270435,880262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04664230,624262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031810,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003221,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002221,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.568715,413,4565,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.04241875,0641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002159,4240
locale/currency0.00613298,184262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,296262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,472262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.019011,403,8481,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00631633,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0009180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00301323,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,6640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0123159,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009218,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01192204,936262,144
OBSERVER: tax0.0011250,0400
OBSERVER: bundle_observer0.00603119,544262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.1159185,6560
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.079114160,5680
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.13081606,960524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002512960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0043161,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0105115,0160
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01471266,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02691112,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0020121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0007116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0008119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02221369,272524,288