webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Digitale telefoons (voor telefooncentrales van hetzelfde merk)

De digitale telefoons maken deel uit van de draadgebonden telefoons..

U vindt alle nieuwe, ecologisch gerecyclede; (om te besparen) of herstelde producten (verlenging van de levensduur van producten) per merken.

Deze categorie maakt het mogelijk om te beantwoorden aan uw verschillende behoeften en verwachtingen door de telefoons te rangschikken van de meest recente tot de oudste toestellen.

Alle merken worden vertegenwoordigd zoals Alcatel-Lucent, Aastra, Siemens, Tenovis, Avaya, Nortel...

U hebt toegang tot goedkope, zuinige en ecologische telefoons.

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 158

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 158

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 49020928, emalloc: 47936472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1188100
mage::app::init::system_config0.0017179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011411,7840
mage::app::init::stores0.044013,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025211,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001718611,3600
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003362,2160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004362,2160
init_config_section:stores_nl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01201915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00491490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.14751607,760,2087,602,176
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6080
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0078158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00271681,8560
mage::dispatch::routers_match2.0146100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0033154101,7200
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.006832167,2960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0070261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.138215,385,6644,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0018199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.012323283,112262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00421175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.087212,604,3922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0261208241,4480
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029811,909,5921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00242207,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002816150,6080
OBSERVER: log0.01671795,024786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00231239,296524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00232236,672524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,472524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00261227,1600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00241222,8320
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00313325,840262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7329100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01567769,424786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00181579,8960
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.01223689,560786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.01093600,088786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0010385,2800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,264262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,312262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0007147,9600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003017040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00681116,4560
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0050113,3280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.149119,712,6169,699,328
BLOCK: formkey0.00341318,056524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111377,0560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0010193,1280
BLOCK: head0.00121141,4000
BLOCK: before_head_end0.00091123,952262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00101167,920262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3120
BLOCK: store_language0.0006193,0480
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3040
BLOCK: footer0.00071115,048262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00373234,712524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,088262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5520
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,928262,144
BLOCK: return_link0.00101152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00331253,544262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0000
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,128262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,800524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,5280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00092198,064262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,208262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,560262,144
BLOCK: head_rss0.00121189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0004170,992262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,696262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0009185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,864262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8160
BLOCK: currency0.0005180,8560
BLOCK: category.products0.05551420,776524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.003829,5280
BLOCK: product_list0.00101121,064262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.019211,264,1201,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0095137144,488262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043525,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.027875405,4000
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00171159,208262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,112262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00431475,280524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.001925183,0800
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.268719,051,4249,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01171445,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01147848,016786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01107845,496786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002715,7120
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00412347,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00282208,0160
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00392397,592262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00243255,920262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00172202,664262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9360
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.0002146,2320
OBSERVER: mana_seo0.089911,188,0961,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011128,1760
OBSERVER: configurableswatches0.00122123,4640
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1680
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301304,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00611436,040524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02371298,312262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003411,8160
init_config_section:stores_es0.003411,8080
init_config_section:stores_default0.003411,8160
init_config_section:stores_it0.003411,8000
init_config_section:stores_lu0.003411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01651114,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2665100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0278155567,472524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0066309127,9440
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0130309514,432524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003315553,6240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.2305110,682,92811,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.051911,644,9121,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.14251541,534,2561,572,864
OBSERVER: mana_core_require0.004015438,6560
OBSERVER: mana_filters0.003215465,2800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0081154226,336524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008315488,7120
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003515448,9200
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003115438,4800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0200154203,800262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0094154220,480262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005215438,6160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.021015463,7840
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006715483,1120
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,3040
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0014189,3840
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0031114,8320
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0030111,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02941391,072524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01021183,5520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0028120,4880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.490815,416,1125,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.489415,346,0885,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0201433,4000
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.046911,371,0001,310,720
OBSERVER: review0.046711,366,6881,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00861200,1920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02861941,5921,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01671913,832786,432
OBSERVER: inventory0.01041485,200262,144
OBSERVER: tax0.00482359,544524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0012162,9120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.422413,391,6243,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0106119,0000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.003915,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00401731,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1578202,117,3922,097,152
init_config_section:websites0.018411,8480
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042213,4560
locale/currency0.011045845,4401,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,760262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,960262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.574311,643,2481,048,576
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.00044014,6560
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00251560,9120
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0010146,0640
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0025447,232262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.00221286,6560
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.021048103,4000
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_attributes0.0012122,8960
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.06031263,9760
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.06271370,000262,144
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.04451366,264262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.03941244,5040
OBSERVER: manapro_filterclear0.02071239,7200
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.00401232,0640
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.00261213,0480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.01921258,9840
OBSERVER: manapro_filterhelp0.01871258,7600
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.00231210,9440
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.0013122,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/mana/filters/items/standard.phtml0.1020146,1840
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.04631058,0080
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00151121,528262,144
OBSERVER: weee0.00121117,072262,144
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0069158,7360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003017,992262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001514,736262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00651213,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002415,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01621113,5760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7520
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0024156,1440
OBSERVER: manapro_filterajax0.0022153,0080
CACHE_URL0.02491424,240524,288