webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Mini telefooncentrale

In deze categorie vindt u de standaard telefoontoestellen met inbegrip van:

3 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

3 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 44040192, emalloc: 43381192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7450100
mage::app::init::system_config0.0017179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.039913,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022911,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00111117,760262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003322,0240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005322,0240
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01141915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0142951,027,824262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,7680
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0143158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00312482,2400
mage::dispatch::routers_match1.6420100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0035196128,9520
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00331699,0640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0063261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.153815,386,3285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01477273,392262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00831175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00661294,208262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084612,604,9042,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00646271,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.045011,909,7201,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232207,472262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8080
OBSERVER: log0.03271795,240786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,752262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00301239,320262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00292236,696262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00131117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00241227,216262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00231222,888262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2560
OBSERVER: persistent0.00283325,800262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4960
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.3429100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0228196911,680786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00212381,0480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.014111755,4161,048,576
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.011311602,136524,288
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0010192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002111152,800524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,024262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,304262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04451108,152262,144
layout/package_update: default0.0145130,2000
layout/db_update: default0.0038139,4160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002106,2320
layout/db_update: STORE_nl1.2852100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.2827100
layout/db_update: catalog_category_view1.2800100
layout/package_update: catalog_category_default0.0096114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.2763100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2734100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2702100
layout/db_update: catalog_category_default1.2679100
layout/db_update: CATEGORY_2781.2655100
layout/db_update: customer_logged_out1.2628100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001315360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00441116,3440
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0028110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.123318,851,7528,650,752
BLOCK: formkey0.00291317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101156,0240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061156,0160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061155,9920
BLOCK: root0.0008193,1280
BLOCK: head0.00101141,400262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071168,016262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0005193,016262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,152262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353234,5600
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,208262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,096262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,576262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,7680
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00311253,520262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,048262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,152262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,656262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00092198,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,2160
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,288262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0320
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,720262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,952262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,976262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,120262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8160
BLOCK: currency0.0005180,856262,144
BLOCK: category.products0.05111420,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0296147445,6720
BLOCK: product_list0.00091121,0400
BLOCK: product_list_toolbar0.014011,264,1281,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.007484137,3040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033525,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.026441574,824262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,2560
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,296262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1040
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.163816,380,6486,553,600
OBSERVER: mana_seo0.107614,908,2724,980,736
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,488524,288
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00371398,928524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00262220,680262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00181200,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00801444,792262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01006848,576786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00976845,952786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002315,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,888262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0013127,8560
OBSERVER: configurableswatches0.00152123,0960
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281304,744524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00501436,032262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02111298,296262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.003011,8160
init_config_section:stores_it0.003011,8000
init_config_section:stores_lu0.002811,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.02211114,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0021741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.9680100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.019190564,328524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0041179102,4400
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0104179488,920524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00209044,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.943519,676,9369,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.046011,644,2801,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0824891,172,3921,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00248922,5360
OBSERVER: mana_filters0.00208949,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004389210,368524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00478972,6000
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00228932,8000
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00188922,3600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011789187,680262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.006389205,5600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00288922,4960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01188947,6560
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00388966,992262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0014189,3520
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.566211,226,8561,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00891183,576262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0038120,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.53201920,3441,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.263215,460,9365,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.261815,443,7765,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02014208,0880
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.106911,148,5601,310,720
OBSERVER: review0.106711,144,2321,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0051132,7440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.09311919,184786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01311897,808786,432
OBSERVER: inventory0.00751471,824524,288
OBSERVER: tax0.00401358,544262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0012159,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.135113,643,0243,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02721381,472524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.057131,942,5042,359,296
init_config_section:websites0.014811,8400
locale/currency0.01026851,8001,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0018288,9440
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015286,1440
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00481213,5760
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01681112,5040
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01551261,576262,144