webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Selectie eco-recyclede producten

18 maanden garantie

 

De ecologische gerecyclede selectie zal u in staat stellen om te besparen op het vernieuwen en vervangen van alle telefoontoestellen.

De ecologisch gerecyclede toestellen zijn 25 tot 50% minder duur en de nieuwe posten.

Ze worden getest en gecontroleerd om u een goede prijs/kwaliteit-verhouding aan te bieden door de hoogste milieunormen en de beste ecologische praktijken te garanderen.

Door te kiezen voor een ecologisch gerecycled toestel draagt, uw bedrijf zijn steentje bij tot het beschermen van de natuurlijke grondstoffen en de valorisatie van de elektronische uitrustingen.

U zult toegang hebben tot goedkope en ecologische telefoons.

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 206

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 206

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 49807360, emalloc: 48871544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.0624100
mage::app::init::system_config0.0019179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008611,7840
mage::app::init::stores0.036813,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020611,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001921912,944262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003362,2160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005362,2160
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01051915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.14971837,932,3127,864,320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,272524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00292151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0137158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00442482,2400
mage::dispatch::routers_match2.9654100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0045287187,9520
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.004220116,4160
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0060261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.138215,387,4404,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.012716278,848262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00601175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082612,606,0162,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0265213247,7120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.034111,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,2880
OBSERVER: mana_db0.00302207,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00131112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0009153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.004123153,4240
OBSERVER: log0.01831795,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00221100,664262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00221239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00222236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,456262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00311227,192262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00291222,864262,144
OBSERVER: pagecache0.0009138,2720
OBSERVER: persistent0.00353325,888262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.6868100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0292196911,640786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00312381,0480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0019155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0005116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.016311690,1441,048,576
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.013211602,440786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0005192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00231187,224262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0021181,2080
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,2720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0008145,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07871134,040262,144
layout/package_update: default0.0138130,1920
layout/db_update: default0.0047139,4320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00041910,8400
layout/db_update: STORE_nl2.6152100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.6121100
layout/db_update: catalog_category_view2.6068100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0393140,5360
layout/db_update: MAP_popup2.6023100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.5979100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.5943100
layout/package_update: mana_ajax0.003414,5920
layout/package_update: jquery_core0.0061810,6320
layout/db_update: jquery_core2.5668800
layout/db_update: mana_ajax2.5881100
layout/db_update: catalog_category_layered2.5651100
layout/db_update: CATEGORY_2122.5625100
layout/db_update: customer_logged_out2.5598100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002015680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00481116,4080
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0033113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.140819,712,8089,699,328
BLOCK: formkey0.00231318,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121527,7760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091527,8000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081517,7200
BLOCK: root0.0006193,160262,144
BLOCK: head0.00091141,3280
BLOCK: before_head_end0.00051123,9600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,912262,144
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8880
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0005193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,400262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,152262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333234,6240
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,160262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,104262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,552524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,6720
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,6560
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281253,552262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,008262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,136262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,736262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,552262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00092198,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003192,2160
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,288262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0320
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,696262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,360262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,960262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,136262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8160
BLOCK: currency0.0004180,856262,144
BLOCK: category.products0.05921420,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0257147445,6720
BLOCK: product_list0.00101121,0640
BLOCK: product_list_toolbar0.016211,264,1681,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0078137144,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033525,3040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.027375405,576262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101159,2880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,288262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1040
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00371475,296524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002225183,104262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.263319,210,4969,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01001445,040524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01117847,896786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01077845,376786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002315,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00342347,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00282208,096262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00542397,472262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00313255,792524,288
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00212202,6720
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003129,0320
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.0002219,2240
OBSERVER: mana_seo0.084711,188,4401,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0009128,1280
OBSERVER: configurableswatches0.00122123,3680
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1760
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281304,744262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00511435,912524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02251298,352262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003111,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003511,8080
init_config_section:stores_default0.003111,8160
init_config_section:stores_it0.003111,8000
init_config_section:stores_lu0.003211,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01541114,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0016741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.1469100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0292178568,496786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0073355136,928262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0128355523,344524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003617856,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml2.1119111,373,02411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.048611,644,8881,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.15661771,542,7122,097,152
OBSERVER: mana_core_require0.004617744,3600
OBSERVER: mana_filters0.003617770,9600
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0093177232,064524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008817794,4160
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.004017754,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003417744,1840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0219177209,480262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0096177226,128262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005617744,3200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.022417769,5040
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.007217788,8320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,3040
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,4480
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0023114,8320
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021111,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.530311,162,5601,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01101183,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0025120,5680
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.49851854,5121,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.440915,429,5365,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.439415,360,5845,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0202433,416262,144
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.050511,368,7601,310,720
OBSERVER: review0.050311,364,4481,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0004111,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00861199,8080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03251945,4241,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01201913,728786,432
OBSERVER: inventory0.00781485,112262,144
OBSERVER: tax0.00322359,552524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0009162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.369213,386,8243,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0083119,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.003115,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00332115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00341426,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1507202,115,9042,883,584
init_config_section:websites0.019211,8400
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032213,4560
locale/currency0.010345845,4081,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,768262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,968262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml1.007111,553,2161,048,576
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.00053512,8560
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00412262,3920
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0013146,0160
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0033447,2240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.00281387,1360
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.023352104,7600
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_attributes0.0016132,9440
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.06851364,2320
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.07171470,4800
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.05111467,6320
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.04361344,7120
OBSERVER: manapro_filterclear0.02341340,1360
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.00431333,0720
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.00291314,0560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.02031358,3760
OBSERVER: manapro_filterhelp0.01961358,9520
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.00251311,7520
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.0014132,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/mana/filters/items/standard.phtml0.0682126,136262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.04531173,760262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00181121,5200
OBSERVER: weee0.00141117,0640
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0061158,832262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003917,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.002014,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00801213,720262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01761113,0320
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7440
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0021156,1600
OBSERVER: manapro_filterajax0.0020153,0000
CACHE_URL0.02431419,840524,288