webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra-Matra-Mitel

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 26

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 26

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 42729472, emalloc: 42140248
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3120100
mage::app::init::system_config0.0013179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008811,7840
mage::app::init::stores0.036013,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020211,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00131539,776262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004311,9760
init_config_section:stores_nl0.002912,1360
mage::app::init_front_controller0.01091915,4001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,264524,288
OBSERVER: mana_core0.01471061,289,368524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,344524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6560
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0047158,2960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00251481,8000
mage::dispatch::routers_match1.2246100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.001910569,9520
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0030485,4800
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00311699,0400
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0058261159,552262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.123115,386,7604,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.009521281,888262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00331175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00461294,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081112,605,3522,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.008594105,2800
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025811,909,7921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00182207,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091113,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,7360
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8160
OBSERVER: log0.01401795,272786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211239,280262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,656262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,440262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00241227,256262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00221222,928262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2640
OBSERVER: persistent0.00293325,792262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view0.9740100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01277769,520786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00181379,6480
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00162108,592262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0005219,0080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0008284,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,056262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,816262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0005132,4640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001617040
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00441116,4080
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0029110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.113018,928,0648,912,896
BLOCK: formkey0.00281317,968262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091085,6880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061085,6880
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051085,6560
BLOCK: root0.0008193,352262,144
BLOCK: head0.00111141,3760
BLOCK: before_head_end0.00061123,960262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,704262,144
BLOCK: top.links0.00081167,8960
BLOCK: top.container0.0004170,344262,144
BLOCK: store_language0.0005193,0480
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,328262,144
BLOCK: footer0.00051115,0560
BLOCK: core_profiler0.0004169,632262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1600
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333234,7520
BLOCK: catalog.topnav0.00141263,272262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,104524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,6080
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,512262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,6800
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,256262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271249,432262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0160
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,120262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,656524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,5600
BLOCK: right.reports.product.compared0.00071192,456262,144
BLOCK: google_analytics0.00081191,592262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,280262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,752262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0003174,944262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003164,008262,144
BLOCK: search.block0.0007195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,120262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,808262,144
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.04431405,480524,288
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0033312,4240
BLOCK: product_list0.00091121,0240
BLOCK: product_list_toolbar0.013211,264,1441,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0081133143,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.026174572,184262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,248262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1040
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,944262,144
BLOCK: category.diapo0.0004187,7840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.160916,765,6726,815,744
OBSERVER: mana_seo0.113515,275,5125,505,024
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00251337,496262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00311395,232524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00202221,192262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00151200,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01201444,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01255847,720786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01215844,992786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002715,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002129,0320
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0008127,8560
OBSERVER: configurableswatches0.00112124,168262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00261319,480262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00451437,320524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.01911298,224262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.002611,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002611,8000
init_config_section:stores_lu0.002711,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01741115,2720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0017741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.6692100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0189101567,352786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0043201106,792262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0095201495,744524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002110145,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.639818,579,4168,912,896
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.042311,644,3361,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.08771001,431,5361,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.002410025,2640
OBSERVER: mana_filters0.002010051,8720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0055100213,2000
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.005010076,3440
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002210035,5440
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.001810025,0880
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0123100190,400262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0062100207,064524,288
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003110025,2240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.012810050,4080
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004110069,7200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,3840
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0015113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0014110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02731391,232524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00811183,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.513615,530,7845,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.512215,463,3765,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.01913201,0000
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.095611,364,4001,310,720
OBSERVER: review0.095411,360,0721,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01031198,008262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.06661938,3281,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01621910,9441,048,576
OBSERVER: inventory0.01111485,240524,288
OBSERVER: tax0.00381358,208262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011159,840262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.401713,378,5523,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0080118,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.001915,2720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00352115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00032112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00351934,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1574202,112,0402,621,440
init_config_section:websites0.015411,8480
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032213,4560
locale/currency0.009840845,376786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00541221,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001315,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01551112,4800
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02031363,960524,288