webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Alcatel-Lucent

15 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

15 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 42861592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1384100
mage::app::init::system_config0.0016179,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00571380,664262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010011,7840
mage::app::init::stores0.053613,246,2323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.036811,637,1681,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00151579,9680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004311,9760
init_config_section:stores_nl0.003812,1280
mage::app::init_front_controller0.01161915,2241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,104524,288
OBSERVER: mana_core0.01651151,215,584786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421211,000262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,320524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00282151,6480
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0494158,2880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00332382,2320
mage::dispatch::routers_match2.9833100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0044227149,0080
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,0480
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0077261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.147115,386,4725,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0017199,7040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.016212276,416262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00921175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00771294,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.092312,605,0642,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00808292,4720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027511,909,8561,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,2800
OBSERVER: mana_db0.00262207,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6320
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0014188,8320
OBSERVER: log0.01391795,160786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00251239,320262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00242236,696262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,480262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00211227,280262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00181222,952262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2560
OBSERVER: persistent0.00263325,936262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,288262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4960
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.6725100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0218196911,6081,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00222280,9440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004210174,504262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141021,0480
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002210152,512262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012181,056262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,816262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05531111,5200
layout/package_update: default0.0155130,1920
layout/db_update: default0.0049139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.6216100
layout/db_update: STORE_nl2.6173100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.6150100
layout/db_update: catalog_category_view2.6109100
layout/package_update: catalog_category_default0.0133114,9920
layout/db_update: MAP_popup2.6072100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.6013100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.5980100
layout/db_update: catalog_category_default2.5956100
layout/db_update: CATEGORY_5532.5930100
layout/db_update: customer_logged_out2.5906100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002115680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00461116,336262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0029110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.139218,927,8408,650,752
BLOCK: formkey0.00311317,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121166,0720
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071166,0720
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061166,0400
BLOCK: root0.0009193,3360
BLOCK: head0.00111141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,208262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,464262,144
BLOCK: global_messages0.00461132,3440
BLOCK: footer0.00071115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0006169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0006169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00573234,736262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00231263,136262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00231328,128262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0009181,5600
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00485263,5200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00311249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0400
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,200262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00291400,592524,288
BLOCK: right.poll0.00131172,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00131196,5600
BLOCK: google_analytics0.00101187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,288262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,744524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4080
BLOCK: blog_tags0.0005284,3440
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,352262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0006174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,672262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,488262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.04701405,488524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0291148448,4480
BLOCK: product_list0.00091121,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.017711,264,1041,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0071118141,696262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033525,2960
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.025865578,728262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00141159,272262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,120262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,9680
BLOCK: category.diapo0.0005187,8080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.933616,397,8486,553,600
OBSERVER: mana_seo0.883314,907,6964,718,592
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,456524,288
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00481395,192262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00262220,920262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00281200,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00881444,784262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00895847,6721,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00865844,9441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001815,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005128,8880
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011127,8720
OBSERVER: configurableswatches0.00142124,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311319,600524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00541437,344262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02141298,232524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003111,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002711,7920
init_config_section:stores_es0.003311,8080
init_config_section:stores_default0.002711,816262,144
init_config_section:stores_it0.002711,7760
init_config_section:stores_lu0.003311,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01551115,2160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0018741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.5093100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0223110567,672524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0050219110,2800
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0118219499,200524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002411047,1200
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.482019,607,4249,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.055011,644,5041,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.10181091,356,200524,288
OBSERVER: mana_core_require0.002910927,4960
OBSERVER: mana_filters0.002510954,1040
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0051109215,2960
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.006010978,5760
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002510937,7760
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002210927,3200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0145109192,624262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0071109209,4800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003710927,4560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.014710952,616262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004710972,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0015189,3680
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.547111,227,0401,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00981183,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0036120,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.51421920,1761,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.817515,800,8726,029,312
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.816115,750,1126,029,312
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.01784208,3600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.247111,295,1041,310,720
OBSERVER: review0.246811,290,7761,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00661150,4640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.23041932,8401,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01701907,1121,048,576
OBSERVER: inventory0.00961481,168524,288
OBSERVER: tax0.00551358,440262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0016159,848262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.554313,768,3604,456,448
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.03151381,752524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002153,9520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002159,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00351612,4080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.0004169,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00261120,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1356152,121,3602,883,584
init_config_section:websites0.019111,8480
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00031610,0000
locale/currency0.011730844,6881,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,776262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,976262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002151,2080
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00641213,6320
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01561112,9760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7520
CACHE_URL0.01891330,256524,288