webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Accesssoires

19 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

19 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 46923776, emalloc: 46399528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3081100
mage::app::init::system_config0.0013179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.042613,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.028211,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920612,3200
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01051915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.10471277,152,0886,291,456
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,6800
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.1495158,2240
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00322382,2320
mage::dispatch::routers_match2.0710100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0039219143,8640
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0023485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,1600
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0059261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.125415,386,7844,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.010311275,800262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00371175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082412,605,3362,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0124122139,3520
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.024611,909,7921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00242207,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,048262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,7360
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.00162145,1520
OBSERVER: log0.01291795,144786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211239,232262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,608262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,392262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00191227,352262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00171223,024262,144
OBSERVER: pagecache0.0006138,2240
OBSERVER: persistent0.00243325,872262,144
OBSERVER: persistent_session0.0005141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00121188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0007150,4640
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0006147,3200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7886100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0186196911,704786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00202280,9440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004311123,832262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00161136,1520
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00201187,200262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,176262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2720
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,712262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06541137,408262,144
layout/package_update: default0.0133130,2240
layout/db_update: default0.0035139,4960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00032011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.7477100
layout/db_update: STORE_nl1.7455100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.7433100
layout/db_update: catalog_category_view1.7412100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0303140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.7370100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.7346100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.7322100
layout/package_update: mana_ajax0.002714,5920
layout/package_update: jquery_core0.0048810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.7095800
layout/db_update: mana_ajax1.7275100
layout/db_update: catalog_category_layered1.7079100
layout/db_update: CATEGORY_2841.7055100
layout/db_update: customer_logged_out1.7030100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003315680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00541116,3520
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0038113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.110119,717,4889,699,328
BLOCK: formkey0.00261318,080262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121306,7200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071306,7440
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061296,6640
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,192262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,960262,144
BLOCK: top.container0.0005170,2800
BLOCK: store_language0.0005193,040262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353234,784524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,184262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,104262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,560262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,520524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00121152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00331249,408262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,024262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,664262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,552262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,2720
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,6960
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,432262,144
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0011197,880262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.01581429,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0290147445,5440
BLOCK: product_list0.00161121,088262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.022311,263,8481,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0093132143,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.022872397,0080
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,2960
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,176262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00381475,352524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.001925183,080262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.199818,143,9688,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00911445,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00916848,216786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00886845,592786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002115,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00312347,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00392397,472262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00223190,4960
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00182202,688262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9360
OBSERVER: mana_seo0.06211814,0721,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,2320
OBSERVER: configurableswatches0.00132127,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007194,9600
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301305,000262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00521436,048524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02171298,384262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003511,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002811,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.003011,8000
init_config_section:stores_lu0.003411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01651114,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3824100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0226122567,880786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0052243114,992262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0114243503,528524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002412248,8480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.3529110,575,86410,747,904
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.046211,643,6401,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.11231211,408,296786,432
OBSERVER: mana_core_require0.003012130,4720
OBSERVER: mana_filters0.002512157,0800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0053121218,008262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.006312180,5280
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002812140,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002312130,2960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0151121195,584262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0074121212,400262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003812130,4320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.020512155,6160
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.005112174,9680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,3200
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,4160
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.625711,227,9041,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00861183,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0029121,4880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.59551920,0401,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.562415,664,5685,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.560815,606,5125,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0148326,2000
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.042411,342,1361,048,576
OBSERVER: review0.042211,337,8081,048,576
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01341185,3120
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02081944,6001,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01251917,2001,048,576
OBSERVER: inventory0.00721484,472524,288
OBSERVER: tax0.00432363,664524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0009162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.504013,737,3604,456,448
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02601380,400524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003194,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,4560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00362015,1280
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00032012,1600
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.0017815,4320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1530192,117,6882,359,296
init_config_section:websites0.016911,8240
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032112,8800
locale/currency0.010443845,440786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,7760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003191,4000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002191,4000
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.04631955,880786,432
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0007158,1120
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00121121,4880
OBSERVER: weee0.00091117,0320
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0010146,0560
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0023447,2480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0012186,616262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.0026487,536262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0061162,2000
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0086265,2720
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0058251,9440
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0039141,3360
OBSERVER: manapro_filterclear0.0023134,4400
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0006120,8800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0022160,0480
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0020157,1680
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0065161,064262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.002818,2080
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001414,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00811213,6320
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01551112,9520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0021156,3120
OBSERVER: manapro_filterajax0.0020153,1760
CACHE_URL0.02041350,664524,288